Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Ваше місто: Монастирище Змінити

Крісло "Чінція Пластик Скаде чорний" (64х68х108/116 см) (арт. 030002) AMF Монастирище

Механізм: Tilt, регулювання висоти сидіння Виробник: AMF Кольорова гама: чорний Тип товару: офісне крісло Країна виробник: Україна
ціна
2353 грн
Наявність: Знятий з продажу
Код товару: 738234
Для здійснення замовлення вам необхідно обрати параметри товару:
Розстрочка від
Крісло "Чінція Пластик Скаде чорний" (64х68х108/116 см) (арт. 030002) AMF  Монастирище
Наш інтернет-магазин Мекко пропонує купити крісло "Чінція Пластик Скаде чорний" (64х68х108/116 см) (арт. 030002) AMF з безкоштовною доставкою до Вашого дому в місті Монастирище при загальній сумі замовлення від 1000 грн. У нас Ви отримаєте гарантовано низьку ціну, гарантію якості від виробника та сервіс.

Крісло "Чінція Пластик Скаде чорний" (64х68х108/116 см) (арт. 030002), торгової марки AMF.

Офісне приміщення, а особливо кабінет директора, вимагають дотримання ділового інтер'єру кімнати і спеціально призначених меблів. Як правило, офісні меблі мають строгий стиль, який підкреслює всю серйозність справ компанії. Під ці критерії підпадає модель крісла Чинція Пластик Скаде. Його скромний вигляд і стриманість, мінімум деталей і спрощена конструкція визначають цей продукт як класичну модель для ерівницького кабінету.

Конструкція

Незважаючи на досить звичайний дизайн і будову, крісло має багато позитивних характеристик. По-перше, як і багато офісні крісла , воно зроблено по анатомічних параметрам. По-друге, в цій моделі спинка має плавний вигин, який дозволяє зручно розташувати голову і спертися всією спиною, яка завдяки поперекової підтримки буде знаходитися в правильному положенні весь робочий день. По-третє, спинка плавно переходить в сидіння, яке закінчується трохи зрубаним краєм. Це необхідно для того, хто багато сидить, щоб судини ніг не пережималися. Важливим моментом для людини будь-якої комплекції, а особливо повних людей, є те, що спинка і сидіння досить широкі. Хрестовина з 5 променями, яка виготовлена ​​з поліаміду зі скловолоконними добавками, утворює стійку опору для всього крісла, яке повинно бути надійним. А щоб перевірити його на міцність, можна покататися по кабінету на роликовій системі, захищеної прогумованим шаром, щоб не дряпався паркет.

Функції

Основна зручність крісла криється в його механізації. Від того, наскільки комфортно ви сидите, залежить настрій і бажання працювати. Тому використовуйте всі його переваги. Почніть з механізму, який допомагає вибудувати висоту. Це система «газліфт», яка знаходиться під сидінням і легко регулюється натисканням на ручку. Тим же способом налаштовується механізм гойдання Tilt, який дозволить погойдатися в горизонтальному положенні, щоб на короткий час забути про справи і оновити сили. Пневмопатрон можна обертати для регулювання жорсткості.

Дизайн і оббивка

Оббивний матеріал виконаний з зносостійкого шкірозамінника, який відрізняється ще і міцністю. Під ним розташовується в 2 шари паралон різного ступеня щільності Duo Foam. На спинці і сидінні є поперечні прошивки. Це необхідно для додаткової вентиляції повітря влітку в жарку погоду.

Правила догляду

Регулярно проводите легке прибирання, протираючи поверхню оббивки і деталей злегка зволоженою серветкою. Іноді чистіть крісло пилососом. Чи не застосовуйте їдкі та спиртові засоби для офісних меблів.

Механізм : Tilt, регулювання висоти сидіння
Виробник : AMF